x
მეტი
  • 16.07.2018
  • სტატია:78681
  • ვიდეო:331399
  • სურათი:435243
ოქროსა და ვერცხლის მედალოსნების სია სიღნაღის სკოლებში

image


განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრომ, 2016–2017 სასწავლო წლის სრული ზოგადი განათლების ოქროსა და ვერცხლის მედალოსანი მოსწავლეების სია გამოაქვეყნა. მათ შორისაა რეგიონების მონაცემებიც. სიღნაღის მუნიციპალიტეტიდან 34 ოქროს, 11 კი ვერცხლის მედალოსანია.

ოქროს მედალოსნები სიღნაღის მუნიციპალიტეტში:

ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა - გიგა პარკაული.

ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- დავით მირიანაშვილი.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- თეკლე მჭედლიშვილი.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- ირინა ინაშვილი.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- ნუციკო ჩეკურიშვილი.
გია მოსეშვილის სახელობის ბოდბის საჯარო სკოლა- გიორგი ლეკიაშვილი.
გია მოსეშვილის სახელობის ბოდბის საჯარო სკოლა- სოფიკო ნასყიდაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა- დავით ქემაშვილი.
სოფელ ზემო ბოდბის #1 საჯარო სკოლა- ლევან ლეკიაშვილი.
სოფელ ანაგის საჯარო სკოლა- თეა ჩაჩუა.
სოფელ ბოდბისხევის საჯარო სკოლა - არჩილ ნარინდოშვილი.
სოფელ ბოდბისხევის საჯარო სკოლა - მარიამ ტუხაშვილი.
სოფელ ბოდბისხევის საჯარო სკოლა- სალომე მოლაშვილი.
სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა- რუსუდან კვირიკაშვილი.
სოფელ ქვემო მაჩხაანის საჯარო სკოლა- თეა ნადირაშვილი.
სოფელ ხორნაბუჯის საჯარო სკოლა- ნინო ხატიაშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა - თამარ ბაიდოშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- თამუნა მჭედლიშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- ლუკა ქადაგიშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- მარიამ უსუფაშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- ნინო უსენაშვილი.
ხვიჩა ბიძინაშვილის სახელობის ტიბაანის საჯარო სკოლა - ხატია პაპალაშვილი.
შპს ინტელექტი - დავით ბერიაშვილი.
შპს ინტელექტი - თამთა პავლიაშვილი.
შპს ინტელექტი- ლიდა იაშვილი.
შპს ინტელექტი- ნათია ქურხაშვილი.
შპს პროგრესი 010 - ბეგლარ ცხადაძე.
შპს პროგრესი 010- გიორგი გოზალიშვილი.
შპს პროგრესი 010- ნინო ბაგალიშვილი.
შპს პროგრესი 010- სალომე ზურაბაშვილი.
შპს ეტალონი 2015 - ანა ყოჩიაშვილი.
შპს ეტალონი 2015- გიგა ანანიაშვილი.
შპს ეტალონი 2015- ზურაბ ზურაბაშვილი.
შპს ეტალონი 2015- ნატა ზურაბაშვილი.
ვერცხლის მედალოსნები სიღნაღის მუნიციპალიტეტში:
გია მოსეშვილის სახელობის ბოდბის საჯარო სკოლა- მიხეილ კოჭლამაზაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა - მარიამ ბეჟიაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა- ნაზი მოსაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა- ნინო გოძიაშვილი.
სოფელ ანაგის საჯარო სკოლა- ნინო მირიანაშვილი.
სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა- გოგა გონაშვილი.
სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა- თამარ კვირიკაშვილი.
სოფელ ხორნაბუჯის საჯარო სკოლა- მარი ზურაშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- ანი მჭედლიშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის სოფელ მაღაროს საჯარო სკოლა- გიორგი მოლაშვილი.
ხვიჩა ბიძინაშვილის სახელობის სოფელ ტიბაანის საჯარო სკოლა- ეთერ ხატიაშვილი.
სამინისტროს ინფორმაციით, დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტიდან ოქროს მედალოსანი 15 მოსწავლეა, 2-მა კი ვერცხლის მედალი მიიღო.
0
180
2-ს მოსწონს
ავტორი:რუსუდან ნადირაშვილი
რუსუდან ნადირაშვილი
180
  
კომენტარები არ არის, დაწერეთ პირველი კომენტარი
0 1 0